دکوراسیون مغازه جواهر فروشی شیک و لوکس / طراحی داخلی

مالک یک فروشگاه یا مغازه طلا و جواهر فروشی همیشه سعی می کند بهترین مدل ها و چشم گیرترین مدل ها در مغازه خود داشته باشد تا مشتریان را به سمت خود جلب کند اما دکوراسیون مغازه جواهر فروشی هم باید همانند محصولات داخل ویترین مغازه مثل جواهر بدرخشد تا نهایت تاثیر گذاری را در جلب مشتریان به داخل مغازه ایجاد کند. در این مطلب به معرفی نکاتی مهم درباره نحوه چینش و تزئین دکوراسیون جواهر فروشی های لوکس و شیک می پردازیم تا تفاوت واقعی بین یک محیط لوکس با دقت طراحی شده و  یک محیط معمولی را به صورت واضح مشاهده کنید.

زمانی که یک خریدار وارد فروشگاه جواهر فروشی می شود اولین چیزی که انتظارش را دارد کلاس و لوکس بودن محیط است. چنین مکان ها باید طوری طراحی بشوند تا زیباترین کالکشن های جواهر آلات را به معرض نمایش بگذارند. اگر یک فروشنده بخواهد نهایت رضایتمندی را برای مراجعه کنندگان خود فراهم بیاورد باید اجازه دسترسی و بررسی راحت محصولات را به مشتریان خود بدهد و در عین حال به موضوع امنیت نیز توجه کند. یه طور کلی دو عامل نورپردازی  و نحوه روشن کردن و  بنمایش گذاشتن ویترین مغازه از مهم ترین موارد در طراحی داخلی یک مغازه جواهر فروشی هستند.

نورپردازی مناسب در دکوراسیون داخلی مغازه جواهر فروشی یکی از مهم ترین مباحث است و باید به آن توجه ویژه ای شود. هیچ شخصی حاضر نیست در داخل مغازه ای کم نور به خرید جواهرات مورد نظر خود بپردازد، زیرا مکان کم نور احساس ناامنی را در مشتری بوجود می آورد و در کنار اینکه نمی تواند دید خوبی بروی اجناس موجود در مغازه داشته باشد، از بالابردن بودجه خود برای خرید نمونه های بهتر و سنگین تر نیز هراسناک است.  درجه و شدت نورپردازی در مغازه شما بستگی به حالتی دارد که برای دکوراسیون مغازه خود می پسندید. اگر بیشتر محصولات شما از جواهرآلات کلاسیک تشکیل شده، بهتر است میزان روشنایی خود را در محیط افزایش بدهید و اینکار را با لوسترهایی فاخر و کریستالی با شاخه های متعدد عملی کنید، اگر هم بیشتر به محصولات مدرن می پردازید بهتر است از سیستم های روشنایی هالوژنی و محو شده در سقف استفاده کنید تا محیطی ظریف و ساده و در عین حال لوکس داشته باشید. با استفاده از یک نورپردازی مناسب می توانید یک محصول خاص را در ویترین مغازه خود به عنوان نقطه کانونی تبدیل کنید و آنرا در مرکز دید همگان قرار دهید تا توسط همین جنس خاص مشتریان به داخل مغازه کشیده شوند و مدل های دیگر را نیز بررسی کنند.

 

jewellery-shop-interior-desin-ideas (2)

jewellery-shop-interior-desin-ideas (3)

jewellery-shop-interior-desin-ideas (4)

مطالب مرتبط:

بررسی دکوراسیون داخلی هتل چهار ستاره در شهر آمستردام

قفسه و کتابخانه های تنظیم پذیر و مدولار با طراحی شیک و مدرن

مدل صندلی اپن آشپزخانه شیک و زیبا در دکوراسیون آشپزخانه

jewellery-shop-interior-desin-ideas (5)

jewellery-shop-interior-desin-ideas (6)

jewellery-shop-interior-desin-ideas (1)

jewellery-shop-interior-desin-ideas (7)

jewellery-shop-interior-desin-ideas (8)

jewellery-shop-interior-desin-ideas (9)

jewellery-shop-interior-desin-ideas (10)

مطالب پر بازدید:

مدل قالیچه جدید و مدرن با طرح و نقش فانتزی و شیک / عکس

استفاده از سنگ و چوب تیره در دکوراسیون داخلی منزل

بررسی دکوراسیون فروشگاه پوشاک و لباس منحصر بفرد / بوتیک مدرن

jewellery-shop-interior-desin-ideas (11)

jewellery-shop-interior-desin-ideas (13)

دکوراسیون مغازه جواهر فروشی

jewellery-shop-interior-desin-ideas (14)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
دکوراسیون مغازه جواهر فروشی شیک و لوکس / طراحی داخلی
4.3 (86.67%) 3 votes
نوشته های مرتبط
2 دیدگاه برای این نوشته
سعید

خوب

عليرضا

سلام
شماره مدير واسه طراحي طلا فروشي ميخوام
سپاس گذارم

ارسال یک دیدگاه

*