دکوراسیون داخلی لوکس به سبک معماری نئوکلاسیک / عکس 2016

با تاکید هر چه بیشتر معماران و خانه دارهای امروزی بر دکوراسیون و سبک طراحی داخلی مدرن، خوب است که هر از گاهی نگاهی هم به فضاهایی با دکوراسیون داخلی لوکس به سبک طراحی غیر معمول و اغلب گران قیمت بپردازیم که در گذشت زمان دچار تحولات زیادی شده اند. در این مطلب با خانه ایی آشنا خواهیم شد که از معماری داخلی به سبک نئوکلاسیک، سبکی بی نهایت شیک، لوکس و زیبا که در اواسط قرن هجدهم میلادی رواج پیدا کرده بودند، استفاده می کند. البته جالب است بدانید چنین دکوراسیون هایی در قرن هجدهم و اویل قرن نوزدهم، در مقابل دکوراسیون های باشکوه سلطنتی و فرانسوی، سبکی مینیمال و ساده به شمار می رفتند.

بسیاری از طراحان معتقدند سبک نئوکلاسیک، بنوعی احیا شده سبک یونانی بوده که به میزان اندکی با سبک کلاسیک فرانسوی ترکیب شده است. در حالی که این دو در ظاهر تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند اما در ریشه و اصالت کاملا همخوان و مشابه هستند.

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید خانه زیر در عین حفظ سبک نئوکلاسیکی خود، از ترکیب سایر سبک ها نیز در طراحی داخلی اش استفاده کرده است. در قسمت اتاق نشیمن از مبلمان راحتی به سبک مدرن استفاده شده که با سایر اکسسوری های مدرن در گوشه و کنار خانه همراهی می شود. نوع طراحی چوب بکار رفته در دکوراسیون داخلی این خانه بسیار جالب است. بعضی مواقع چوب، ابهت خاصی از خود نشان می دهد و بعضی مواقع با رنگ روشنش، باعث درخشش فضای داخل می شود. بین کفپوش های چوبی این خانه نیز از سنگ های مرمر طبیعی به رنگ سیاه استفاده شده که جلوه مدرن تری به دکوراسیون نئوکلاسیک خانه می دهد.

 neoclassical-interior-design (7)

neoclassical-interior-design (8)

neoclassical-interior-design (9)

neoclassical-interior-design (11)

neoclassical-interior-design (12)

neoclassical-interior-design (14)

neoclassical-interior-design (10)

neoclassical-interior-design (13)

neoclassical-interior-design (5)

neoclassical-interior-design (4)

neoclassical-interior-design (3)

neoclassical-interior-design (6)

neoclassical-interior-design (2)

دکوراسیون داخلی لوکس

neoclassical-interior-design (1)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
دکوراسیون داخلی لوکس به سبک معماری نئوکلاسیک / عکس 2016
4.5 (90%) 2 votes
نوشته های مرتبط
    0 دیدگاه برای این نوشته
    ارسال یک دیدگاه

    *