بررسی دکوراسیون داخلی روبرت کلنیک – طراحی داخلی مدرن

در اروپا مدل ها و طرح های دکوراسیون سبک هلندی نسبت به گذشته بسیار فراگیر تر شده اند چرا که سبک هلندی در طراحی مدرن و دکوراسیون خلاقانه یکه تاز جهان هستند. روبرت کلنیک (Robert Kolenik) متولد سال ۱۹۸۱ در آمستردام هلند است و در حال حاضر به عنوان رهبر و پیشتاز سبک طراحی هلندی در دنیا شناخته می شود سبک های او به داشتن هارمونی، تعادل و کاربردی بودن در عین ساده گرایی معروف است. در زیر به بررسی یکی از تازه ترین طرح های او می پردازیم. 

در یکی از جدیدترین طراحی ها داخلی روبرت کلنیک با دکوراسیونی مدرن و بی نظیر روبرو هستیم طوریکه تمامی محیط های خانه با یکدیگر ارتباط و هارمونی دارند تا فضای زیادی برای مهمانی و دورهم بودن ایجاد شود. از کاناپه های کم ارتفاع گرفته تا شومینه ایی باز از تمام جهات همگی باعث ایجاد محیطی برای لذت بردن و خوشگذرانی در جمع خانواده می شود.

trendy interior for entertaining kolenik 1 thumb 630xauto 49111 بررسی دکوراسیون داخلی روبرت کلنیک   طراحی داخلی مدرن

میز ناهار خوری چوبی با رویی شیشه ایی نور را از لوسترهای آویزان شده از شاخه درخت به زیبایی هر چه تمام تر بازتاب می دهد. در اتاق نشیمن شومینه ایی دیگری وجود دارد که توسط دو عدد کاناپه کم ارتفاع و صندلی راحتی احاطه شده و افراد را برای داشتن گقت و گویی گرم به خود دعوت می کند.

trendy interior for entertaining kolenik 1 thumb 630xauto 491111 بررسی دکوراسیون داخلی روبرت کلنیک   طراحی داخلی مدرن

کاناپه های کم ارتفاع با بالشت های متعدد همه را وسوسه به لم دادن کنار گرمای آتش شومینه می کند. خود شومینه هم مجهز به دودکشی مدرن است که بروی پایه چوبی قرار گرفته است.

اما آشپزخانه همزمان هم محیطی برای پخت و پز فراهم می کند هم مکانی برای تفریح و لذت بردن. این جدا نبودن محیط های خانه از یکدیگر و فضای زیاد برای تفریح و گفت و گو شاید بیانگر این باشد که مالک خانه به دورهم بودن بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت میداده است.

trendy interior for entertaining kolenik 1 thumb 630xauto 491112 بررسی دکوراسیون داخلی روبرت کلنیک   طراحی داخلی مدرن

اما کسانی که زیاد به دنبال لذت و شادی هستند زیاد هم کار می کنند در این فضا اتاق شاهد محل کاری هستیم که تمام دکوراسیون این اتاق از کفی ها گرفته تا نورپردازی همگی صحبت از تجارت و اداره خانگی می کنند.

trendy interior for entertaining kolenik 1 thumb 630xauto 491113 بررسی دکوراسیون داخلی روبرت کلنیک   طراحی داخلی مدرن

در ادامه عکس هایی مربوط به استخر خانگی و سرویس بهداشتی این خانه نگاهی می اندازیم تا معنای لوکس بودن به وضوح تعریف شود

trendy interior for entertaining kolenik 1 thumb 630xauto 491114 بررسی دکوراسیون داخلی روبرت کلنیک   طراحی داخلی مدرن

trendy interior for entertaining kolenik 5 thumb 630xauto 49119 بررسی دکوراسیون داخلی روبرت کلنیک   طراحی داخلی مدرن

trendy interior for entertaining kolenik 9 thumb autox940 49129 بررسی دکوراسیون داخلی روبرت کلنیک   طراحی داخلی مدرن

trendy interior for entertaining kolenik 10 thumb autox946 49121 بررسی دکوراسیون داخلی روبرت کلنیک   طراحی داخلی مدرن

sumptuous rotterdam villa with elegant boutique details 7 thumb 630xauto 49053 بررسی دکوراسیون داخلی روبرت کلنیک   طراحی داخلی مدرن trendy interior for entertaissning kolenik 10 thumb autox946 49121 بررسی دکوراسیون داخلی روبرت کلنیک   طراحی داخلی مدرن

نوشته های مرتبط
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*