دکوراسیون داخلی ارزان و ساده منزل با طراحی شیک و خلاقانه

دکوراسیون داخلی ارزان و کم هزینه منزل هیچ وقت به معنی کم ارزش بودن و نازیبایی محیط یک خانه نیست. بسیاری از اوقات پیش آمده که یک وسیله بسیار ارزان از نمونه های فوق لوکس و گران قیمت زیباتر شده و به دکوراسیون منزل بیشتر نشسته است. بنابراین اگر همه چیز بر طبق اصول پیش برود با یک هزینه کم هم می شود دکوراسیونی شیک، زیبا و حتی لوکس داشت.

یکی از ارزان ترین راه ها بجای خرید دکوری های دیواری یا تابلوهای نقاشی بزرگ و گران قیمت استفاده از وسایل آنتیک و قدیمی بخصوص بشقاب ها است. بشقاب ها بهترین جایگزین برای تابلوهای دیواری دکوراتیو هستند. می توانید در بازار یا سمساری ها به سراغ بشقاب های آنتیک و قدیمی با طرح های متفاوت رفته و در گذر زمان به جمع آوری مقدار زیادی از آنها بپردازید. بعداز کامل شدن آرشیوتان می توانید به راحتی با استفاده از چسب های مخصوص سریعا آنها را بروی دیوار منزل خود نصب کنید. البته قبل از نصب باید چینش مناسب و مورد نظر خود را انتخاب کنید برای اینکار می توانید ظرف ها را بروی زمین با چینش های متفاوت قرار بدهید و هر کدام را که بیشتر می پسندید و به دکوراسیون منزلتان بیشتر می آید انتخاب و بروی دیوار نصب کنید.

low-cost-interoir-design-ideas (3)

اگر استفاده از بشقاب های رنگارنگ را نمی پسندید و بیشتر به تابلوهای نقاشی علاقه دارید می توانید خودتان دست به کار شوید و با تهیه یک بوم نقاشی اثر هنری مورد نظر خودتان را طراحی کنید. نیازی نیست نگران باشید فقط کافی است اجازه حرکت دست های خود را به نیروی درونی و استعداد نهفته تان بسپارید و آزادنه شکل خود را ترسیم کنید. از طرحی که کشیدید می توانید در تمام قسمت های خانه اعم از اتاق خواب، اتاق غذاخوری، اتاق نشیمن و هر جایی که فکر می کنید مناسب است استفاده کنید.

 low-cost-interoir-design-ideas (8)

با کمی خلاقیت بیشتر می توانید به راحتی هر چه تمام تر یک اثر هنری دیواری بسازید. برای مثال می توانید تکه ای از یک کاغذ دیواری زیبا را به انتخاب خودتان جدا کنید و با فریم گرفتن دور آن به سادگی اثر دکوری و هنری خود را بروی دیوار منزلتان بوجود بیاورید.

 low-cost-interoir-design-ideas (7)

در شکل های زیر مدل های متنوعی از تزیین دکوراسیون داخلی با هزینه کم را مشاهده خواهید کرد:

low-cost-interoir-design-ideas (10)

low-cost-interoir-design-ideas (9)

low-cost-interoir-design-ideas (4)

low-cost-interoir-design-ideas (5)

مطالب پر بازدید:

دکوراسیون اتاق کودک با طرح هایی سرگرم کننده و رنگارنگ

چیدمان مدل اتاق خواب تختخواب دو نفره + عکس – دکوراسیون

مدل مبل راحتی شیک و زیبا در دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی

low-cost-interoir-design-ideas (6)

low-budget-home-design-ideas

low-cost-interoir-design-ideas (1)

دکوراسیون داخلی ارزان

low-cost-interoir-design-ideas (2)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
دکوراسیون داخلی ارزان و ساده منزل با طراحی شیک و خلاقانه
5 (100%) 1 vote
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*