معرفی ایده ها و مدهای جدید در طراحی دکوراسیون حمام

دکوراسیون حمام معمولا سال های سال دست نخورده باقی می ماند و کمتر خانه داری توجهی جدی به تزیین و زیباسازی آن می کند. هر ساله دیزاین های جدیدی برای حمام معرفی می شود که نشان دهنده اهمیت این موضوع برای طراحان داخلی است در این مطلب می خواهیم به معرفی چنین وسایلی و طرح هایی بپردازیم که به تازگی در سال 2017 توسط نمایشگاه دکوراسیون داخلی تورنتو کانادا معرفی شده اند.

وان های شیک و لوازم جمع و جور برای حمام های کوچک از مدهای جدیدی بودند که در این نمایشگاه معرفی شدند. اما در این بین وان های مستقل حضور بسیار پر رنگ تری داشتند چراکه در دو سه سال گذشته این وسیله محبوبیت زیادی پیدا کرده است. طراحان نیز شکل ها و مواد گوناگونی را به دکوراسیون حمام اضافه کرده اند که آنها را در دسترس عده بسیار زیادی قرار می دهند. مثلا وان مسی یکی از این طرح های جدید است که علاوه بر حمام های لوکس و بزرگ در حمام های معمولی و کوچگ نیز قابل اجرا خواهد بود.

دکوراسیون-حمام (29)

شکل های زیر مدل وان های مستقل بسیار شیکی را نشان می دهد که از مواد بسیار باکیفیتی ساخته شده اند. مدل اول از فلز مس بازیافت شده، ساخته شده است و به همین خاطر بعنوان وسیله ای لوکس برای حمام های لوکس شناخته می شود. شکل دوم نیز از جنس فلز مس است اما روکشی از نیکل بروی آن کشیده شده که ظاهری شبیه به یک تشت نقره ای خالص به آن است. شکل های بعدی وان های دیگر با بافت های متنوع تر را نشان می دهند. شکل سوم شاید ظاهری شبیه سیمان و بتن داشته باشد اما در حقیقت از نوعی فیبر بخصوص با طرح سیمان ساخته شده است.

دکوراسیون-حمام (1)

دکوراسیون-حمام (2)

دکوراسیون-حمام (3)

وان های پرسلینی و چینی نیز بدون شک جزء محبوب ترین مدل های وان برای دکوراسیون حمام هستند اما مدل هایی که عمدتا در بازار مشاهده می کنیم ظاهری یکنواخت، تکراری و شبیه به هم دارند. مدل های زیر در کنار اینکه پرسلینی هستند طرح های بسیار جالب و متنوعی را نشان می دهند که برای قرار گیری در هر حمامی از حمام های کوچک گرفته تا حمام های بزرگ مناسب خواهند بود. برای مثال یکی از این مدل ها، نور مخفی ال ایی دی دارد که بتنهایی دکوراسیون حمام را بسیار شیک و لوکس نشان می دهد.

دکوراسیون-حمام (4)

دکوراسیون-حمام (5)

دکوراسیون-حمام (6)

دکوراسیون-حمام (7)

دکوراسیون-حمام (8)

دکوراسیون-حمام (9)

دکوراسیون-حمام (10)

دکوراسیون-حمام (11)

بسیاری از حمام های امروزی از روشویی و توالت فرنگی در دکوراسیون خود استفاده می کنند. روشویی نیز درست مانند وان نقشی بسیار تعیین کننده در زیباسازی دکوراسیون دارد. شکل های زیر تعدادی از مدل معرفی شده در سال 2017 را نشان می دهند. روشویی و شیرآب بهترین مکان برای آوردن رنگ طلایی در دکوراسیون است. در شکل اول مشاهده می کنید که شیر آب طلایی از جنس فلز برنج در کنار پایه های طلایی روشویی چه ترکیب جالب و لوکسی را در دکوراسیون ایجاد کرده است.

دکوراسیون-حمام (12)

دکوراسیون-حمام (13)

دکوراسیون-حمام (21)

برای تزیین و طراحی دکوراسیون حمام کوچک معمولا باید از چیزهای زیادی صرف نظر شود که یکی از این وسایل روشویی حمام خواهد بود. اما مدل هایی که در زیر مشاهده می فرمایید مخصوص حمام های کوچک طراحی شده اند. طرح شناور این روشویی های کابینت دار باعث می شود احساسی از باز بودن فضا به شما منتقل شده و در نتیجه فضا را بزرگتر ببینید. در کنار روشویی، آینه قرار گرفته در بالای آن نیز اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. در تمام طرح های معرفی شده هر مدل، آینه مخصوص به خود را دارد.

دکوراسیون-حمام (14)

 

دکوراسیون-حمام (15)

دکوراسیون-حمام (32)

دکوراسیون-حمام (16)

دکوراسیون-حمام (17)

دکوراسیون-حمام (18)

دکوراسیون-حمام (19)

دکوراسیون-حمام (20)

وقتی در مورد دکوراسیون حمام صحبت می کنیم نمی شود مطلب را بدون معرفی مدل های جدید شیرآب و ست دوش حمام به پایان برد. مسلما هر حمامی نیاز به شیر و دوشی شیک و زیبا دارد. شکل های زیر تعدادی از این مدل های جدید را در رنگ های بسیار متفاوت نشان می دهد. برخی از این شیرها دارای نورپردازی ال ایی بوده و مطابق با دما یا به طور دلخواه رنگ خود را عوض می کنند. در زمینه رنگ خود شیر و دوش نیز اصلا محافظه کارانه عمل نکرده و هر رنگی را که بنظر خودتان زیبا می رسد انتخاب کنید.

دکوراسیون-حمام (22)

دکوراسیون-حمام (23)

دکوراسیون-حمام (24)

دکوراسیون-حمام (25)

دکوراسیون-حمام (26)

دکوراسیون-حمام (27)

دکوراسیون-حمام (28)

دکوراسیون-حمام (30)

دکوراسیون حمام

دکوراسیون-حمام (31)

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
معرفی ایده ها و مدهای جدید در طراحی دکوراسیون حمام
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*