نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس

می پسندم
5+

یکی از عادت های نوجوانان این است که سخت چیزی را قبول می کنند. این موضوع در مورد انتخاب دکوراسیون اتاق نوجوان هم صدق می کند. اما انتخاب درست وسایل در جای خود می تواند لبخند را بروی صورتشان بنشاند. اتاق زرق و برق دار برای دختران و اتاق آرام با رنگ های سرد برای پسران بنظر بهترین گزینه می رسد. در این مطلب تعدادی راه حل برای این موضوع درنظر گرفته ایم.

مورد اول در مورد طراحی اتاق نوجوان این است که حتما تلاش کنید فضای دنج و زیبایی را بعنوان کتابخانه بهمراه میز و صندلی برای مطالعه در اتاق فزرندتان ایجاد کنید. در دکوراسیون اتاق دختران بهتر است از زمینه سفید رنگ استفاده کنید چنین اتاق با وسایل رنگارنگ مخصوصا دختران نوجوانی است که عاشق شخصیت های داستان ها و رمان ها هستند.

اما انتخاب رنگ سفید در دکور اتاق نوجوان مزیت دیگری هم دارد و ان این است که نوجوانان به دلخواه خود می توانند وسایل رنگارنگی را در اتاق به سلیقه خود قرار بدهند بدون اینکه لطمه ایی به دکوراسیون کلی اتاق وارد شود. استفاده از مبلمان و کمد های سفید رنگ هم می تواند به بزرگتر نشان دادن فضا کمک شایانی کند.

سعی کنید در اتاق نواجوانان از وسایلی چشمگیر و متمایز استفاده کنید مانند یک کاناپه یا صندلی بزرگ بنفش یا نارنجی می تواند ایده مناسبی برای دکوراسیون اتاق نوجوان باشد.

 

 نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس

امروزه کامپیوتر به وسیله ایی ضروری برای هر فرد تحصیل کرده ای تبدیل شده است مخصوصا نوجوانان که علاقه دارند بیشتر اوقات خود را با وسایل الکترونیک می گذارند. در نتیجه  در نظر گرفتن مکانی برای قرار دادن میز کامپیوتر از نکات ضروری دکوراسیون بحساب می آید. سعی کنید از میزهایی استفاده کنید که دارای فضای ذخیره سازی زیاد باشند تا نوجوان برای نگه داری وسایل خود با مشکل کمبود فضا روبرو نشود. 

18097495910 نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس

طراحی دکوراسیون برای مکان های که با مشکل فضا روبرو هستند از اهیمت بیشتری برخوردار است. در چنین شرایطی استفاده از تخت های تا شونده می تواند بهترین گزینه باشد چرا که تخت خواب ها فضای بیشتری را اشغال می کنند و در صورتی که به آن نیاز نداشته باشند با جمع کردن آنها فضای زیادی در اتاق آزاد می شود.در مدل های زیر مشاهد می کنید که استفاده هوشمندانه از اینگونه تخت ها به صورت یک تکه با کمد، کتابخانه و حتی میز می تواند در عین سادگی زیبایی را هم بهمراه داشته باشد و در کم اشغال شدن فضای اتاق نوجوان نقش بسزایی داشته باشد.

18097495913 نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس

18097495915 نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس

 

18097495911 نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس

18097495912 نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس

beautiful teen bedroom 582x348 نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس

18097495914 نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس

 

18097495916 نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس

عکس ها و ایده های جالب برای طراحی و دکوراسیون اتاق خواب نوجوان

ochre white bed room نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس

Cool Young Room 3 door teenager rooms نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکسایده ای جالب در طراحی دکوراسیون اتاق نوجوان

 نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکسطراحی داخلی اتاق پسرانه و دخترانه نوجوان

teenager room by dushyant20b d4b3vr0 نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس

نوشته های مرتبط
۱ دیدگاه برای این نوشته
عکس رنگ اتاق دخترونه | گالری عکس لنز 98

[…] نکاتی برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر و دختر + عکس طراحی … […]

ارسال یک دیدگاه

*