دکوراسیون اتاق غذاخوری به روشی ایده آل، شیک و دکوراتیو

یکی از مهم ترین عناصر در دکوراسیون اتاق غذاخوری به روشی ایده ال استفاده از دیوار کانونی یا Accent Wall است. سعی کنید در دکوراسیون خود حتما به روشی مناسب دیوار کانونی را متمایز و برجسته سازید. یکی از مناسب ترین روش ها برای این کار، استفاده از اکسسوری ارزشمندی مانند یک تابلوی هنری بزرگ و جذاب یا کلکسیون دیواری، مشتکل از بشقاب های آنتیک دیوار می باشد.

یکی دیگر از مهم ترین کارها برای تزئین دکوراسیون محیط غذاخوری استفاده از عنصر دکوراتیو مرکزی روی میز غذاخوری است. چون در صورت فقدانش دکوراسیون اتاق با تمام زیبایی ممکن بازهم ناقص به نظر خواهد رسید. مناسب ترین ایده برای انتخاب این عنصر تناسب آن با فصل است. برای مثال کاسه بزرگ و شیشه ای حاوی میوه درخت بلوط در پاییز یا دانه های انار در زمستان می تواند جلوه ای بسیار تاثیر گذار در دکوراسیون مکان غذاخوری شما بوجود بیاورد. اما ایده ای که عمومیت دارد و همیشه زیبا و خوشایند است، یک گلدان یا یک ظرف پر از گل های تازه و زیبا است که احساس فضا را تازه، باطراوت و لطیف می سازد.

همچنین دستمال سفره ها و حلقه دستمال سفره ها از جمله اکسسوری های کاربردی و دکوراتیو برای دکوراسیون غذاخوری هستند و جایگاهشان در چیدمان میز غذاخوری حتمی است.  با کمک آنها می توان به چند روش به میز جلوه داد و رنگ و طرح های جدید و متنوع وارد دکوراسیون کرد. بهتر است برای ضیافت های رسمی از دستمال سفره های پارچه ای استفاده کنید. اما برای سرو وعده های غذایی در حالت غیر رسمی و راحت از دستمال سفره های کاغذی بهره ببرید.

از به کار بردن و انتخاب رنگ های متعدد و پراکنده بپرهزید. رنگ های مرتبط با هم انتخاب کنید تا دکوراسیون از حالت منسجم و یکپارچه خود خارج نشود. اگر میز غذاخوریتان گرد است. از بشقاب های مربع شکل برای سرو غذا استفاده کنید و برعکس. اگر میز غذاخوری مربع یا مستطیل شکل است از بشقاب های گرد استفاده کنید زیرا در این صورت شکل و حالت بشقاب ها و میز بیشتر و بارزتر خودنمایی می کنند.

dining-room-decoration-designs (1)

dining-room-decoration-designs (2)

dining-room-decoration-designs (3)

مطالب مرتبط:

مدل های مدرن و شیک کابینت آشپزخانه سفید در دکوراسیون منزل

زیباترین مدل های شلف و قفسه آشپزخانه مدرن / عکس

مدل میز ناهار خوری سنتی و کلاسیک در دکوراسیون اتاق غذاخوری

dining-room-decoration-designs (4)

dining-room-decoration-designs (5)

dining-room-decoration-designs (6)

dining-room-decoration-designs (7)

dining-room-decoration-designs (8)

dining-room-decoration-designs (9)

مطالب پر بازدید:

نمونه ای زیبا در استفاده از رنگ خاکستری در دکوراسیون منزل

۱۵ طرح زیبا از اتاق خواب بنفش رنگ و رمانتیک دو نفره

انواع مدل اپن آشپزخانه جدید و مدرن شیک

dining-room-decoration-designs (10)

dining-room-decoration-designs (11)

دکوراسیون اتاق غذاخوری

dining-room-decoration-designs (12)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
دکوراسیون اتاق غذاخوری به روشی ایده آل، شیک و دکوراتیو
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*