دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بنفش رنگ شیک و رمانتیک

در بیشتر موارد، زیباترین دکوراسیون های اتاق خواب دخترانه به دو نکته تِم رنگی اتاق و نورپردازی مناسب توجه زیادی شده است. در این مطلب به بررسی مدل هایی زیبا از دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بنفش رنگ می پردزیم که با هوشیاری و دقت زیاد طراحی و تزیین شده اند.

همانطور که گفتیم یکی از ابتدایی ترین قدم ها برای تزیین دکوراسیون هر اتاق خوابی، انتخاب رنگ مناسب است. مخصوصاً زمانی که قصد انتخاب رنگی برای اتاق خواب دخترانه دارید اهمیت این موضوع دوچندان می شود زیرا گزینه هایی که در عین زیبایی تازه و بدیع باشند کمتر پیدا می شوند. برای مثال رنگ صورتی در عین اینکه نشان دهنده قلمرو پرنسس ها است اما نوعی حس اغراق و زیاده روی در تزیین دکوراسیون اتاق خواب بوجود می آورد. یکی از بهترین جایگزین ها برای این رنگ، رنگ بنفش است.

رنگ بنفش باعث بوجود آمدن فضایی رمانتیک و عاشقانه و در عین حال مدرن برای خانوم ها است. رنگ بنفش دلالت بر عاشقی دارد اما در عین حال مانند رنگ های قرمز و صورتی برجسته نیست و خودنمایی نمی کند و بگونه ای همراه با آرامش است. رنگ بنفش در تناژهای سردتر باعث ایجاد محیطی صلح آمیز، ملایم و هارمونیک در فضای اتاق خواب می شود که کمتر رنگی قادر خواهد بود چنین احساسی را با شدت زیاد در انسان بوجود بیاورد. علاوه بر این که رنگ بنفش جلوه ای کاملا لوکس به اتاق خواب شما می دهد، به دلیل تقویت حس خلاقیت و نوآوری در انسان ها، برای افرادی که قصد مطالعه یا استراحت و تفکر در اتاق خواب خود را دارند گزینه بسیار مناسب و ایده آلی خواهد بود. در انتخاب رنگ بنفش باید به مناسب بودن تناژ آن نیز توجه زیادی داشته باشید. همانطور که می دانید تناژهای بسیار متنوع و گوناگونی از رنگ بنفش برای انتخاب وجود دارند که باید با توجه به سلیقه خودتان انتخاب و با دیگر وسایل موجود در اتاق سِت شوند. در شکل های زیر با بهترین نمونه از تناژهای متنوع رنگ بنفش برای اتاق خواب دخترانه را مشاهده خواهید کرد.

bedroom-girls-bedroom-violet-designs (1)

bedroom-girls-bedroom-violet-designs (2)

bedroom-girls-bedroom-violet-designs (3)

مطالب مرتبط:

انتخاب بهترین رنگ اتاق خواب + عکس های زیبا از دیوار اتاق

نکاتی برای انتخاب پرده اتاق خواب + عکس

۱۵ طرح زیبا از اتاق خواب بنفش رنگ و رمانتیک دو نفره

bedroom-girls-bedroom-violet-designs (4)

bedroom-girls-bedroom-violet-designs (5)

bedroom-girls-bedroom-violet-designs (6)

bedroom-girls-bedroom-violet-designs (7)

مطالب پر بازدید:

مدل جدید لوستر و چراغ دیواری و سقفی با طراحی شیک و مدرن

طراحی داخلی و خارجی منزل لوکس و شیک برای عاشقان ماشین

قفسه و کتابخانه های تنظیم پذیر و مدولار با طراحی شیک و مدرن

bedroom-girls-bedroom-violet-designs (8)

bedroom-girls-bedroom-violet-designs (9)

اتاق خواب دخترانه بنفش

bedroom-girls-bedroom-violet-designs (10)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بنفش رنگ شیک و رمانتیک
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*