30 مدل تزیین چیدمان ودکوراسیون اتاق خواب نارنجی و پرتقالی [منحصر بفرد]

بروزرسانی شده در تاریخ 97/3/31

مطمئنا تزیین دکوراسیون اتاق خواب با رنگ نارنجی یکی از آن ایده هایی است که کمتر کسی به سراغش می رود. رنگ نارنجی فضای اتاق خواب را روشن، گرم و بسیار لذت بخش می کند، نارنجی رنگی سرشار از زندگی و شادی است، اما انتخاب تناژی نامناسب از این رنگ می تواند نتیجه ای عکس داشته و به چشم افراد تند و تیز بیاید بگونه ای که ذهنیتی منفی در افراد ساکن اتاق ایجاد می کند.  ترکیب سایه های تیره تر رنگ نارنجی را با رنگ سفید یکی از بهترین ایده ها است زیرا این ترکیب معمولا در اکثر اتاق خواب ها نتیجه ای مطمئن و مطلوب خواهد داشت. لزومی ندارد حتما دیوارهای اتاق به رنگ نارنجی باشند از رنگ نارنجی علاوه بر دیوارهای اتاق می توانید در لامپ ها، روتختی یا فرش پهن شده در اتاق خواب استفاده کنید. برای ایجاد ترکیب مناسب می توانید در کنار لوازمی که در بالا به رنگ نارنجی انتخاب کرده اید، قسمت های پرده و فریم پنجره، درب ورود و خروج اتاق خوب، درب کمدها و سقف اتاق خواب را به رنگ سفید دربیاورید. به این شیوه ترکیب و هماهنگی بسیار زیبایی از رنگ نارنجی در اتاق خواب خود خواهید داشت.

بیشتر کسانی که به فکر زیبایی دکوراسیون داخل خانه ی خود هستند و تنوع طلب هستند همیشه به دنبال تغیر دکوراسیون خانه ی خود هستند.بیشتر افراد نیز برای تغیر دکوراسیون داخل اتاق خواب خود یک رنگ را در نظر میگیرند و اتاق خواب خود را به آن رنگ درست میکنند یکی از زیباترین رنگ ها برای دکوراسیون اتاق رنگ نارنجی است که جذابیت خاصی دارد برای استفاده از رنگ نارنجی در اتاق خواب باید همه ی لوازم خانه را برای هماهنگی با آن رنگ عوض کنید تا رنگی که برای اتاق خواب استفاده میکنید با تمامی لوازم اتاق هماهنگ باشد استفاده رنگ نارنجی در در دیوار اتاق و استفاده از تخت خواب و مبلمان در اتاق خواب لوکس باعث افزایش زیبایی و احساس آرامش در آن اتاق میشود.رنگ های زرد و سفید ونارنجی به دلیل روشن بودن باعث ایجاد یک محیط شاد میشود پس اگر برای دکوراسوین داخل اتاق خواب خود رنگ نارنجی را انتخاب کرده اید استفاده از رنگ های زرد و سفید درمیان آن باعث جلب توجه همه میشود و همچنین اتاق خواب به یک مکان شاد تبدیل میشود که علوه بر استراحت در آن اتاق هنگام نشستن و مطالعه نیز میتوانید احساس آرامش و راحتی خاصی داشته باشید.

ایده دیگر در استفاده از رنگ نارنجی، رنگ زدن دیوارهای اتاق خواب به رنگ سفید یا کرم و سپس ترکیب آن با مبلمانی به رنگ نارنجی خواهد بود. برای آوردن رنگ نارنجی به اتاق خوابتان، حتی پهن کردن روتختی شیک و زیبا یا بالش ها و کوسن های کوچک به رنگ نارنجی می تواند این کار را برای شما به بهترین و زیباترین نحو انجام بدهد. اگر علاقه دارید رنگ غالب در اتاق خواب نارنجی باشد و بگونه ای تم تمام نارنجی در اتاق داشته باشید، می توانید از ترکیب تناژهای مختلف رنگ نارنجی استفاده کنید. برای مثال دیوارهای اتاق را به رنگ نارنجی روشن درآورید و در سایر قسمت ها از رنگ نارنجی تیره  استفاده کنید. البته اضافه کردن مقداری رنگ سفید در اتاق به متعادل تر شدن فضا کمک بسیاری می کند. استفاده از ترکیب رنگ سفید و نارنجی در اتاق خواب راه حل خوب و مطمئنی برای این موضوع می باشد.

 

 

تبلیغ در اتاق

 

 

 Orange-Bedroom-design-ideas (1)

Orange-Bedroom-design-ideas (2)

Orange-Bedroom-design-ideas (3)

Orange-Bedroom-design-ideas (4)

Orange-Bedroom-design-ideas (5)

Orange-Bedroom-design-ideas (6)

Orange-Bedroom-design-ideas (7)

Orange-Bedroom-design-ideas (8)

Orange-Bedroom-design-ideas (9)

Orange-Bedroom-design-ideas (10)

Orange-Bedroom-design-ideas (11)

Orange-Bedroom-design-ideas (12)

Orange-Bedroom-design-ideas (13)

Orange-Bedroom-design-ideas (14)

Orange-Bedroom-design-ideas (15)

اتاق خواب با رنگ نارنجی

Orange-Bedroom-design-ideas (16)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
30 مدل تزیین چیدمان ودکوراسیون اتاق خواب نارنجی و پرتقالی [منحصر بفرد]
4.8 (96.67%) 6 votes
نوشته های مرتبط
1 دیدگاه برای این نوشته
ملکی

باسلام و احترام

لطفا قیمت و نام طرح های مختلف تخت تاشو را ذکر بفرمایید.
قیمت اولین تخت تاشو را در اینجا میشه بفرمایید؟

ارسال یک دیدگاه

*