دکوراسیون آشپزخانه 9 متری با چیدمان شیک و بسیار مرتب

در این مطلب با چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه 9 متری آشنا خواهیم شد که سایز معمول در بیشتر خانه های امروزی و آپارتمانی است. در چنین آشپزخانه های کوچکی موردی که بیشتر از همه چیز خانه دارها را با مشکل مواجه می کند، کمبود فضای ذخیره سازی است. برای مثال در شکل زیر مشاهده می کنید که نبود فضای کافی در آَشپزخانه، باعث شده خانه دار، تمام وسایل خود را به صورت بهم ریخته بروی اپن و کانتر آشپزخانه رها کند که فضایی شبیه سمساری در آشپزخانه ایجاد کرده است. اما طراح با پذیرش این چالش، توانست با ساخت کابینت های کمتر اما بزرگتر با طراحی هوشمندانه که فضای بیشتری برای ذخیره سازی در اختیار مصرف کننده قرار می دهد، تمام این کمبود فضا را جبران کرده و از بهم ریختگی آشپزخانه تا حد بسیار زیادی جلوگیری کند.

100-sqft-kitchen-design-ideas (10)

 

100-sqft-kitchen-design-ideas (7)

قبل از بازسازی، این آشپزخانه، دکوراسیون و طرحی از مد افتاده ای داشت که فضای کافی برای ذخیره سازی در اختیار مصرف کننده قرار نمیداد. به همین خاطر خانه دار مجبور به رها کردن وسایلش بروی کانترهای آشپزخانه شده است. اما طراح هوشمند اولین کاری که می کند تعویض کابینت های موجود، با کابینت های کمتر اما بزرگتر است که علاوه بر کارایی بیشتر جلوه بسیار زیباتری هم دارند. یخچال در این آشپزخانه کاملا در پانلی چوبی پنهان شده تا دید کلی دکوراسیون آشپزخانه، دیدی یکدست و هماهنگ باشد.

با اینکه سایز کلی آشپزخانه هیچ تغییری نکرده و همان 9.4 متر باقی مانده است، اما خود کابینت ها فقط 15 سانت از کنار به اتاق نشیمن وارد شده اند، قبل از بازسازی، ستونی دقیقا کنار اپن آشپزخانه قرار داشت که بعداز بازسازی کاملا به درون اپن آشپزخانه رفته است.  خود کابینت ها هم طرح چوب هستند و از چوب طبیعی استفاده نشده تا هزینه در کمترین میزان خود قرار بگیرد.

100-sqft-kitchen-design-ideas (2)

100-sqft-kitchen-design-ideas (4)

100-sqft-kitchen-design-ideas (6)

100-sqft-kitchen-design-ideas (9)

***

100-sqft-kitchen-design-ideas (1)

100-sqft-kitchen-design-ideas (8)

100-sqft-kitchen-design-ideas (5)

دکوراسیون آشپزخانه 9 متری

100-sqft-kitchen-design-ideas (3)

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
دکوراسیون آشپزخانه 9 متری با چیدمان شیک و بسیار مرتب
5 (100%) 2 votes
نوشته های مرتبط
    0 دیدگاه برای این نوشته
    ارسال یک دیدگاه

    *