چیدمان و تزیین دکوراسیون اطراف تلویزیون در اتاق نشیمن

طراحی و تزییین دکوراسیون اطراف تلویزیون در اتاق نشیمن می تواند کاری طاقت فرسا و سخت احساس شود زیرا تلویزیون یک مکان همیشه ثابت دارد و تمامی نگاه ها را از تمامی زوایا به سمت خود جلب خواهد کرد. بنابراین ایجاد تعادل مناسب در ارگانیزه کردن فضای اطراف تلویزیون، یک کار ضروری است. بعلاوه ایده ای مناسب برای دکوراسیونی شیک بعنوان جزئی مهم از اتاق نیز محسوب می شود. مشکل بزرگی که در این زمینه وجود دارد و معمولا در بیشتر خانه ها نیز دیده می شود این است که تلویزیون در اتاق نشیمن بنوعی از همه لوازم بیشتر خودنمایی می کند و از دیده شدن سایر دکوراسیون اتاق نشیمن جلوگیری می کند. طراحان نام این پدیده را غلبه شیء بر فضا می نامند و از آن بعنوان یک نکته منفی و نازیبا در دکوراسیون اتاق یاد می کنند. در این مطلب نکاتی را درباره چیدمان صحیح و درست فضای اطراف تلویزیون در اتاق نشیمن بیان خواهیم کرد تا قادر باشید این مکان را در خانه خود برخلاف بسیاری از دکوراسیون ها، به یک نکته مثبت و چشم گیر تبدیل کنید.

یکی از بهترین چینیش های تلویزیون در اتاق نشیمن، نصب کردن آن بروی دیوار است. با این کار علاوه بر حفظ فضا در کف اتاق نشیمن، نیاز به میز تلویزیون های جاگیر و بزرگ نیز از بین می رود. برای هر زیبایی بیشتر می توانید دور تلویزیون را مانند یک تابلوی هنری فریم بگیرید. فریم های آماده و شیکی در بازار وجود دارند اما حتی خودتان هم می توانید یکی از این فریم ها را برای تلویزیون خود درست کنید. حتی می توانید از فریم های تابلو نقاشی استفاده کنید به اینصورت که شیشه و عکس آنرا درآورده و فقط از خود فریم بدور تلویزیون استفاده کنید.

مورد دیگر نصب کردن شلف ها و قفسه های دیواری اطراف تلویزیون است. این شلف های ساده قیمت بسیار پایینی دارند و براحتی قابل تهیه هستند. با این کار تلویزیون خود را اندکی محو کرده و به سایر لوازم موجود در اتاق نشیمن اجازه دیده شدن داده اید. در شکل های زیر چیدمان های متفاوتی از فضای اطراف تلویزیون در اتاق نشیمن را مشاهده خواهید کرد.

Ideas-for-Designing-around-your-TV-in-Living-Room (1)

Ideas-for-Designing-around-your-TV-in-Living-Room (1)

Ideas-for-Designing-around-your-TV-in-Living-Room (2)

Ideas-for-Designing-around-your-TV-in-Living-Room (3)

Ideas-for-Designing-around-your-TV-in-Living-Room (4)

Ideas-for-Designing-around-your-TV-in-Living-Room (5)

Ideas-for-Designing-around-your-TV-in-Living-Room (6)

Ideas-for-Designing-around-your-TV-in-Living-Room (7)

Ideas-for-Designing-around-your-TV-in-Living-Room (8)

Ideas-for-Designing-around-your-TV-in-Living-Room (9)

Ideas-for-Designing-around-your-TV-in-Living-Room (10)

Ideas-for-Designing-around-your-TV-in-Living-Room (11)

Ideas-for-Designing-around-your-TV-in-Living-Room (12)

Ideas-for-Designing-around-your-TV-in-Living-Room (13)

دکوراسیون اطراف تلویزیون

Ideas-for-Designing-around-your-TV-in-Living-Room (14)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
چیدمان و تزیین دکوراسیون اطراف تلویزیون در اتاق نشیمن
5 (100%) 1 vote
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*