تزئین دیوار دکوراسیون داخلی منزل با دیوارپوش سنگی دکوراتیو

دیوارپوش سنگی یکی از گزینه های متعددی است که برای پوشاندن دیوار اتاق های منزل پیش رو داریم. در مطالب پیشین گفتیم که تزئین دکوراسیون خانه فقط محدود به رنگ زدن دیوارها یا تغییر شکل و اندازه مبلمان و اسباب و اثاثیه های منزل نیست در عوض می توانیم از موادی بخصوص و ویژه استفاده کنیم تا دکوراسیونی شیک و جذاب در اتاق های خانه داشته باشیم. یکی از جذاب ترین ایده ها پوشاندن دیوارهای منزل با سنگ های دکوراتیو است. سنگ از جمله عناصری است که علاوه بر دیوار در قسمت های مختلف خانه و حتی در بعضی از اکسسوری های مورد نیاز، از آنها استفاده می شود و در کنار زیبایی عملکرد و کارایی بسیار مفیدی نیز خواهند داشت. (راهنمای طراحی دیوار پشت تلویزیون با ایده های جذاب و شیک)

دیوارپوش سنگی بیشتر در دکوراسیون هایی مورد استفاده قرار می گیرد که از سبکی مدرن یا مینیمالیستی بهره می برند زیرا اکثر مدل سنگ های دکوراتیو که در قسمت دیوار خانه نصب می شوند رنگی تیره دارند و رنگ تیره سنگ بهترین ترکیب و کنتراست را با دکوراسیون های مینیمالیستی و کمینه گرا ایجاد می کند. البته رنگ دیوارهای سنگی نیز قابل تغییر است و مصرف کننده می تواند با استفاده از خلاقیت خودش بهترین ترکیب رنگ را برای دیوارهای سنگی خانه خود انتخاب کند. بطور کلی دیوارهای سنگی فایده های بسیار برای دکوراسیون منزل ما دارند که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد. (کاغذ دیواری مدرن و امروزی مناسب تمامی اتاق های منزل)

اولین نکته مثبت دیوارپوش سنگی جلوه جذاب و عملکرد بسیار مناسبی است که این عنصر در دکوراسیون هر خانه ای بوجود می آورد. بعلاوه اگر در خانه خود از اسباب و وسایل زیادی استفاده نمی کنید استفاده از دیوارهای سنگی دکوراتیو با رگه ها و بافت های طبیعی متراکم می تواند این موضوع را جبران کند و فضایی کاملا ایده آل در محیط خانه شکل دهد. اما شاید بزرگترین جنبه مثبت این دیوارپوش ها، راحت مچ شدن آنها با دکوراسیون هر اتاقی باشد. با انتخاب یک مدل مناسب خیلی راحت می توانید دکوراسیون خانه خود را با دیوارپوش سنگی هماهنگ کنید. (انتخاب رنگ دیوار آشپزخانه در طرح و سبک های کلاسیک و مدرن)

Modern-Wall-Stone-Interior-designs (1)

home-interior-wall-decor

home-wall-stone-decoration

stone-tile-designs-home-decorating

stone-tile-designs-home-decorating-ideas

stone-tile-designs-living-room-decorating-ideas (1)

stone-tile-designs-living-room-decorating-ideas (2)

stone-tile-designs-living-room-decorating-ideas (3)

Modern-Wall-Stone-Interior-designs (3)

Modern-Wall-Stone-Interior-designs (4)

Modern-Wall-Stone-Interior-designs (6)

Modern-Wall-Stone-Interior-designs (7)

Modern-Wall-Stone-Interior-designs (8)

Modern-Wall-Stone-Interior-designs (9)

Modern-Wall-Stone-Interior-designs (10)

مطالب پر بازدید:

کاغذ دیواری اتاق کودک و نوجوان مدل دخترانه و پسرانه

مدل کابینت ۲۰۱۵ جدید در سبک های کلاسیک، مدرن و هایگلاس

۱۸ طرح زیبای میز ال سی دی دیواری مدرن برای اتاق نشیمن

Modern-Wall-Stone-Interior-designs (11)

دیوارپوش سنگی

Modern-Wall-Stone-Interior-designs (12)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
تزئین دیوار دکوراسیون داخلی منزل با دیوارپوش سنگی دکوراتیو
5 (100%) 2 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*