بهترین و شیک ترین مدل های روتختی یک نفره و دو نفره

مدل های روتختی یک نفره و دو نفره استایل های طراحی و باقت های بسیار گوناگون و متنوعی دارند. معمولا در بافت روتختی ها از دو ماده پرکاربرد استفاده می شود. با کیفیت ترین و بهترین روتختی ها بدون شک آنهایی هستند که در ساخت آنها از ابریشم استفاده می شود این روتختی ها بسیار نرم، راحت و لطیف هستند و نسبت به روتختی هایی که از پارچه های ساده ساخته می شوند زمختی بسیار کمتری هستند. طرح های روتختی معمولا در دو سبک کلاسیک و مدرن تولید می شوند که در ادامه این مطلب مدل هایی از هر دو سبک را برای شما عزیزان در قالب عکس آماده کرده ایم.

مدل های کلاسیک روتختی از زیبایی بیشتر برخوردار هستند و برای دکوراسیون اتاق خواب های لوکس مناسب تر هستند زیرا جلوه ای شیکل و مجلل تخت خواب را کامل می کنند. اکثر مدل های کلاسیک بافت های گل دار و پیچیده دارند و در رنگ های لطیفی از قبیل طلایی، بژ، قهوه ای، سفید و کرم تولید می شوند. مدل های بالش ها نیز همینطور هستند و از شکل های گل و غنچه مانند بروی خود استفاده می کنند. ضخامت روتختی های کلاسیک نسبت به مدل های مدرن بیشتر بوده و همانطور که گفته شد از طرح های متراکم و پیچیده بروی خود بهره می برند که زیبایی بیشتری به آنها می دهد. ترکیب چنین روتختی هایی با پرده هایی به سبک کلاسیک در اتاق خواب جلوه ای بسیار زیبا و هماهنگ در دکوراسیون اتاق خواب بوجود می آورد. (عکس اتاق خواب با چیدمان و دکوراسیونی امروزی و جدید)

در مقابل، روتختی های مدرن طرحی بسیار ساده دارند و در صورت استفاده از شکل، مقدار کمی از طرح ها گل دایروی یا مربعی مانند بروی آنها استفاده می شود اما همین میزان کم هم در اکثر طرح های مدرن وجود ندارد. مدل های مدرن ضخامت کمتر و در نتجیه وزن کمتری هم نسبت به مدل های کلاسیک دارند. در شکل های زیر انواع مختلفی از روتختی های شیک مدرن و کلاسیک را مشاهده می کنید. (طراحی دکوراسیون اتاق خواب بسیار کوچک در واحد های آپارتمانی)

 single-bed-cover-design-ideas (1)

single-bed-cover-design-ideas (2)

single-bed-cover-design-ideas (3)

single-bed-cover-design-ideas (4)

single-bed-cover-design-ideas (5)

2872-6934-back insert-Lotus

single-bed-cover-design-ideas (7)

Duvet Covers Single Bed Purple Plum Sequin Quilt Cover Cover

single-bed-cover-design-ideas (9)

single-bed-cover-design-ideas (10)

single-bed-cover-design-ideas (11)

single-bed-cover-design-ideas (12)

single-bed-cover-design-ideas (13)

single-bed-cover-design-ideas (15)

single-bed-cover-design-ideas (16)

single-bed-cover-design-ideas (17)

single-bed-cover-design-ideas (18)

single-bed-cover-design-ideas (19)

روتختی یک نفره

single-bed-cover-design-ideas (14)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
بهترین و شیک ترین مدل های روتختی یک نفره و دو نفره
4 (80%) 1 vote
نوشته های مرتبط
1 دیدگاه برای این نوشته
شیربن

باسلام روتختی یک نفره اسپورت پسرونه رو میخواستم لطفا قیمت و نحوه ارسال رو بفرمایید

ارسال یک دیدگاه

*