بهترین مدل کفپوش چوبی در قسمت های مختلف منزل مسکونی

فردی که بدنبال طرح ها جدید در فضای مسکونی خود است معمولا بهترین مدل کفپوش چوبی و طبیعی را حتما در ابتدای لیست خرید خود قرار می دهد زیرا کفپوش های ساخته شده از چوب کاملا طبیعی بی نهایت زیبا هستند و به راحتی با لوازم خانه مچ می شوند و همچنین در گذر زمان برخلاف دیگر کفپوش ها به زیبایی و شکوهشان روز به روز افزوده می شود. خانه ای که در این مطلب عکس هایی را از دکوراسیون داخلی اش جمع آوری کرده ایم توسط شرکت معماری RYNTOVT Design طراحی شده است. بدون شک با نگاه کردن به آنها متوجه سطح بالای کلاس کاری آنها خواهید شد که می تواند الگوی خوبی برای برخی از شرکت های داخلی باشد. از کفپوش ها گرفته تا دیوارها و مبلمان موجود در خانه توسط زیبایی و لطافت چوب طبیعی در یک طیف پوشانده شده اند تا مکانی به واقع خواستنی و مجلل را بوجود آورده باشند.

چوبی که در طراحی داخلی دکوراسیون این خانه از آن استفاده شده است و بنوعی بهترین کفپوش چوبی را بخود اختصاص داده، از نوع چوب بلوط است که رنگی روشن نسبت به چوب های درخ گردو گیلاس دارد. چوب بلوط با رنگ روشن خود در این خانه فضایی دوست داشتنی و گرم بوجود آورده که نشانی کامل از طبیعت با خود به فضای خانه آورده است.

محیط پذیرایی این خانه به صورت کاملا باز و جادار طراحی شده است تا توجهات را به سمت تغییر مداوم بافت ها و گره های کفپوش های چوبی جلب کند. حتی برای کابینت ها، قفسه ها، کتابخانه، میز جلو مبلی و میزهای عسلی هم از طرح کفپوش ها الهام گرفته شده تا شاهد یک هارمونی کامل در محیط پذیرایی باشیم. عناصری که از بافت چوبی استفاده نمی کنند به اغلب به رنگ های سرد و خنثی انتخاب شده اند که البته تعدادشان هم بسیار کم است؛ مانند رنگ خاکستری مبل راحتی، گلدان نقره ای و پرده های تیره رنگ همگی به رنگ ها سرد هستند تا بنوعی تعادل را در دکوراسیون داخلی خانه حفظ کنند. الگوی کفپوش های چوبی در کابینت های آشپزخانه هم بطور کامل رعایت شده است تا بدور از هیچونه رنگ و لعابی فقط به نشان دادن هنر طبیعت کمک کنند. در شکل های زیر عکس هایی از مدل کفپوش چوبی در نقاط مختلف این خانه زیبا را مشاهده می کنید.

 

natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (7)

natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (15)

natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (4)

natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (8)

natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (14)

natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (1)

natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (2)

natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (3)


natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (5)

natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (6)


natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (9)

natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (10)

natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (11)

natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (12)

natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (13)

بهترین مدل کفپوش چوبی

natural-wood-flooring-and-furnittures-designs (16)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
بهترین مدل کفپوش چوبی در قسمت های مختلف منزل مسکونی
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*