انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

می پسندم
5+

کف خانه راه ورود به داخل خانه است در نتیجه داشتن مدلی زیبا از انواع کفپوش مناسب و خاص برای خانه اهمیت بسیار بالایی دارد. در این مطلب با تعدادی از زیباترین و خاص ترین مدل های انواع کفپوش چوبی و کفپوش پی وی سی طرح چوب آشنا می شویم.

۱- کفپوش چوبی ساخته شده از حلقه های بریده شده تنه درخت را می شود در یک کلمه خارق العاده توصیف کرد. حتی شما می توانید با شمارش دایره های قسمت های بریده شده به سن هر کدام پی ببرید. کفپوش از چوب های کاملا طبیعی بوده و از جنگل های حفاظت شده تخت نظر سازمان محیط زیست  تهیه شده اند. این مدل از انواع کفپوش چوبی برنده جایزه بهترین سازه ساخته شده از طبیعت را بخود اختصاص داده است.

223 انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

مدل بسیار جالب کفپوش چوبی از تنه های درخت

137 انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

۲- این کفپوش از جعبه های بازیافتی مواد آشامیدنی تهیه شده است. طراح با ذهن خلاق خود استایل بدیع و منحصر بفردی را در صنعت کفپوش و پارکت بوجود آورده است. بنظر بهترین مکان برای استفاده از این کفپوش پی وی سی طرح چوب در کتابخانه ها، اتاق بازی و سرگرمی و یا در کافی شاپ ها می باشد.  

325 انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

۳- اگر می خواهید انواع کفپوش منزلتان ترکیبی از سبک سنتی و مدرن باشد این نمونه از کاشی های چوبی می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این کفپوش ها از نوع بهم پیوستنی هستند بطوریکه هنگام چینش کاملا بیکدیگر قفل می شوند. جالب است این را هم بدانید که این مدل کفپوش چوبی کاملا دست ساز هستند و در ساخت آنها از هیچ دستگاهی استفاده نشده است.

419 انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

۴- پارکت های رنگی لیمینت و چوبی از جمله انواع کفپوش هایی هستند که بیشتر برای مکان های عمومی مناسب هستند. این پارکت ها چهره ایی مدرن و مقداری روستیک حالت منحصر بفردی به فضا می دهند.

519 انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

موضوعاتت مرتبط:

راهنمای انتخاب بهترین کفپوش و پارکت خانه + عکس

انواع مدل فرش فانتزی – طرح های فرش مدرن و قالی فانتزی

مدل فرش جدید – دکوراسیون منزل با فرش ایرانی

کفپوش چوبی و پی وی سی بسیار شیک و خاص

5ss انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

مدل خاصی از انواع کفپوش پی وی سی و لمینت رنگی زیبا

5s2 انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

۵- شاید عجیب ترین نوع کفپوش پی وی سی و چوبی مدل های ساخته شده از چوب هایی به طرح پوست کروکودیل باشد! اگر می خواهید پارکت شما مانند طرح های مرسوم و طبیعی نباشد چه چیزی بهتر از طرح پوست کروکودیل!. هر کدام از پنل های این پارکت اندازه ایی برابر با ۸۰×۸۰ سانتی متر دارند که آنها را به بهترین گزینه برای خانه های فوق لوکس تبدیل می کند.

138 انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

مدلی خاص از انواع کفپوش چوبی و کفپوش پی وی سی به طرح پوست کروکودیل

amazing wood floors crocodile skin like wood flooring 15 thumb 630xauto 48118 انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

۶- همه ما زمان زیادی از دوران کودکی خود را صرف درست کردن پازل های مختلف کرده ایم. هم اکنون هم کودک درون بسیاری از ما منتظر بهانه ایی برای نشان دادن خود است که این کفپوش های پازلی این کار را بیش از پیش راحت تر می کند. این نوع کفپوش از نوع کاشی چوبی چسبنده به یکدیگر هستند درست مانند ساختن یک پازل.

6s2 انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

 

618 انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

۷-امروزه با تمرکز طراحان بروی استفاده از چوب طبیعی جای تعجب ندارد که کفپوش های منحنی شکل به سرعت جای خود را در بازار پیدا کنند. این کفپوش های موجی شکل عمدتا از درختان گردو، بلوط، بید، گیلاس و افرا تهیه می شوند. همانطور که در سخنان فلاسفه وجود دارد "زندگی یک خط صاف نیست" پس چرا کفپوشتان صاف باشد؟

718 انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

 

7s2 انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

موضوعات مرتبط:

راهنمای انتخاب استیکر دیواری یا برچسب دیواری نشیمن

طرح روی دیوار – مدلهای طراحی روی دیوار عجیب و نقاشی های زیبا

7ss انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

نوشته های مرتبط
۱ دیدگاه برای این نوشته
گل پوشان

چقدر خوشگلا

ارسال یک دیدگاه

*