استفاده از لوله پی وی سی در ایجاد لوازم دکوری و زینتی منزل

از لوله های پی وی سی معمولا در لوله کشی منازل مسکونی و ساختمان های تجاری و اداری استفاده می شود و برای این کار نیز مورد استفاده وسیعی قرار می گیرند اما می شود از لوله پی وی سی برای عملی کردن اهدافی دیگر نیز بهره برد. شاید برایتان مقداری عجیب باشد اما خلاقیت در هر چیزی می تواند جذاب و جالب باشد. اگر در اطرافتان به لوله های پی وی سی دسترسی دارید، فرصت خوبی فراهم شده تا مقداری به خلق آثار هنری بپردازید.

اگر ایده ای برای خلق آثار هنری توسط لوله پی وی سی ندارید، در این مطلب با نمونه هایی بسیار جذاب و زیبا برای ایده گیری و راهنمایی در قالب عکس آشنا خواهید شد که با اندکی توجه و دقت می توانید نمونه های مشابه آنها را بدست خودتان بسازید و در دکوراسیون منزلتان استفاده کنید.

از جاکفشی گرفته تا گلدان های گیاهان کوچک آپارتمانی می توانند به زیباترین شکل ممکن توسط لوله های پی وی سی خلق شوند. در حقیقت تنهای مانعی که بر سر راهتان در خلق چنین آثاری وجود دارد خلاقیت خودتان است. در عکس های زیر مشاهده می کنید که ذهن خلاق تا چه حد می تواند در خلق یک وسیله کاربردی و هنری زیبا، هوشمندانه و دقیق عمل کند. مطمئنا شما هم از دیدن چنین طرح هایی که به دست ذهن خلاق سازنده هایشان ایجاد شده به زیبایی و جذابیت این طرح ها اذعان خواهید داشت و از دیدن آنها لذت خواهید برد.

مشاهده می کنید که در بین تمامی ایده های پایین مدل های جاکفشی، جالباسی، صندلی های تک نفره، جاخودکاری و قلمدان، جامسواکی و آویز حوله حمام و دستشویی فقط بخشی از وسایلی هستند که می توانید از طریق شکل دادن به برش های مختلف لوله های پی وی سی درمنزل خود درست کنید و از استفاده آنها لذت ببرید. در شکل های زیر این مدل های شیک و جالب را مشاهده خواهید کرد.

 

home-project-using-pvc-pipes (2)

home-project-using-pvc-pipes (3)

home-project-using-pvc-pipes (4)

home-project-using-pvc-pipes (19)

home-project-using-pvc-pipes (1)

home-project-using-pvc-pipes (10)

home-project-using-pvc-pipes (9)

home-project-using-pvc-pipes (7)

home-project-using-pvc-pipes (8)

home-project-using-pvc-pipes (6)

home-project-using-pvc-pipes (12)

home-project-using-pvc-pipes (11)

home-project-using-pvc-pipes (18)

home-project-using-pvc-pipes (17)

home-project-using-pvc-pipes (16)

home-project-using-pvc-pipes (15)

home-project-using-pvc-pipes (14)

لوله پی وی سی

home-project-using-pvc-pipes (13)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
استفاده از لوله پی وی سی در ایجاد لوازم دکوری و زینتی منزل
5 (100%) 2 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*