15 طرح زیبا از اتاق خواب بنفش رنگ و رمانتیک دو نفره

اگر خواهان اتاق خواب رمانتیک و عاشقانه و در عین حال مدرن برای فضای خصوصی خود هستید بنابراین اتاق خواب بنفش رنگ بهترین گزینه برای شما خواهد بود. رنگ بنفش دلالت بر عاشقی دارد اما در عین حال مانند رنگ های قرمز و صورتی برجسته نیست و خودنمایی نمی کند و بگونه همراه با آرامش و دلپذیری است. رنگ بنفش در تناژهای سردتر باعث ایجاد محیطی صلح آمیز، ملایم و هارمونیک در فضای اتاق خواب می شود که کمتر رنگی قادر خواهد بود چنین احساسی را قدرت زیاد در انسان بوجود بیاورد. علاوه بر این موارد رنگ بنفش جلوه ای کاملا لوکس به اتاق خواب دو نفره شما می دهد و برای افرادی که قصد مطالعه یا استراحت و تفکر در اتاق خواب را دارند با تقویت حس خلاق بودن در آنها، رسیدن به نتیجه مطلوب و مناسب را باعث می شوند. البته در انتخاب اتاق خواب به رنگ بنفش و مخملی باید به نکاتی توجه کنید تا بهترین دکوراسیون را در اتاق خواب داشته باشید.

نکته اول انتخاب تناژ مناسب از رنگ بنفش برای اتاق است. همانطور که در عکس های زیر می بینید تناژهای بسیار متنوع و گوناگونی از رنگ بنفش برای انتخاب وجود دارند که باید با توجه به سلیقه خودتان تناژ مورد نظر را انتخاب کنید. رنگ بنفش رنگ مدرن و امروزی هم محسوب می شود و یکی از پرطرفدارترین رنگ های برای اتاق خواب است و بسیاری از افراد مشهور در دنیا مانند کلوپاترا رنگ مورد علاقه خود را بنفش می دانستند.

نکته بعدی در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب بنفش رنگ نهفته است. از آنجایی که رنگ بنفش جاذب نور است بهتر است برای ایجاد تعادل در محیط از مبلمان با رنگ روشن با سطوح براق استفاده کنید تا هم در محیط نوعی تعادل بوجود آورده باشید و هم به غنا و زیبایی اتاق خواب بنفش خود بیافزایید. نور بازتابیده شده از مبلمان براق و روشن اتاق خواب را به میزان کاملا مناسبی روشن می کند. شاید یکی از بهترین ترکیب ها در اتاق خواب ترکیب رنگ بنفش با سفید یا خاکستری باشد که دکوراسیونی باشکوه و شیک را بوجود می آورد. بنابراین بهتر است در دکوراسیون اتاق بنفش و رمانتیک خود حتما از این ترکیب استفاده کنید. در عکس های زیر نمونه هایی از زیباترین طرح های اتاق خواب رمانتیک بنفش رنگ دو نفره را مشاهده می کنید.

velvet-bedroom-designs (1)

velvet-bedroom-designs (2)

اتاق خواب رمانتیک بنفش

velvet-bedroom-designs (3)

مطالب مرتبط:

معرفی اتاق خواب های فوق لوکس و شیک در سال ۲۰۱۵ / عکس

دیزاین و تزیین دکوراسیون اتاق خواب با تغییرات ساده

نمونه هایی از بهترین مدل چراغ خواب در دکوراسیون اتاق خواب

velvet-bedroom-designs (4)

velvet-bedroom-designs (5)

purple-bedroom-model-1 (1)

purple-bedroom-model-1 (2)

purple-bedroom-model-1 (4)

purple-bedroom-model-1 (5)

velvet-bedroom-designs (7)

velvet-bedroom-designs (8)

velvet-bedroom-designs (9)

velvet-bedroom-designs (10)

مطالب پر بازدید:

 مدل میز ناهارخوری دایره شکل با طرح های بسیار جدید و شیک

طرح و مدل نمای ساختمان ویلایی فوق لوکس / عکس

مدل قفسه دیواری مدرن و شیک

purple bedroom

velvet-bedroom-designs (12)

دکوراسیون اتاق خواب بنفش رمانتیک

velvet-bedroom-designs (13)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
15 طرح زیبا از اتاق خواب بنفش رنگ و رمانتیک دو نفره
4.8 (95.56%) 9 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*