اتاق خواب های لوکس – طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

می پسندم
1+

در این مقاله قصد داریم اندکی به اتاق خواب های لوکس بپردازیم توجه داشته باشید که اتاق لوکس فقط مخصوص ثروتمندان نیست هر کسی که دوست دارد حس آرامش و در اتاق خواب بودن خود را به نهایت کمال برسانند می تواند به مدل های لوکس و بزرگ بپردازد. همچین مکانی با طراحی و دکوراسیون خوب و مجلل می تواند حس در سرپناه لوکس بودن را به سر حد خود برساند.

بعضی از افراد فقط در اتاق خواب خود استراحت می کنند اما بعضی دیگر هم هستند که از این مکان برای مطالعه (یا مکانی برای نشستن)، تماشای تلویزیون، اتاق پرو لباس و حتی ورزش کردن هم استفاده می کنند.

180974959 اتاق خواب های لوکس  طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیکهمانطور که قبلا هم در مقاله اتاق خواب خلاقانه گفتم هزینه داشتن اتاق خواب لوکس و مدرن نسبت به پذیرایی و آشپزخانه و حتی حمام هم بسیار کمتر است چرا که در اتاق خواب فقط با چهار دیوار و سقف کار دارید. اگر هم خواستید می توانید به طرح های لوکس مانند چند نمونه ایی که در زیر آورده ام روی بیاورید.

1809749591 اتاق خواب های لوکس  طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

اتاق خوابی با ترکیب رنگ های قهوه ایی طلایی و و سفید با آینه های دیواری و نورپردازی مخفی مکانی لوکس و بیش از حد آراسته را بوجود آورده است.

1809749592 اتاق خواب های لوکس  طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

تخت خواب دایره ایی بهمراه سقف گنبدی شکل و لوستر بزرگ چندشاخه از نشانه های اصلی این اتاق خواب لوکس است. با نگاه یه اندازه محیط متوجه  می شوید که از این اتاق خواب برای مصارف دیگر استفاده می شود.

1809749593 اتاق خواب های لوکس  طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

نهایت استفاده از نور طبیعی آسمان در اتاق در کنار کف پوشی روشن از چوب و تخت خواب بزرگ سفید محیط کاملا بی نظیری را بوجود آورده است.

1809749594 اتاق خواب های لوکس  طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

یک اتاق خواب با تُن چندگانه طراحی شده به رنگ آبی، خاکستری و سفید با تخت خواب منحنی شکل و دیوارهای شیشه ایی مکانی سرد و آرامش بخش را ایجاد کرده که بیشتر حس خصوصی بودن را به بیننده منتقل می کند.

1809749595 اتاق خواب های لوکس  طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

درست برخلاف عکس بالا استفاده از رنگ قهوه ایی روشن، فرش و تخت ساده سفید، کف پوش بهمراه لوازم چوبی به رنگ روشن و سقف تو رفته اتاق خوابی با فضای صمیمانه تر ایجاد کرده است.

1809749596 اتاق خواب های لوکس  طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

کافی است به نگاه به تخت خواب و مبل های مجلسی به لوکس بودن این اتاق خواب در نگاه اول پی ببرید.

1809749597 اتاق خواب های لوکس  طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

اتاق خواب با رنگ تیره سنگین در کنار فرش و چوب که به تیرگی اتاق کمک کرده است لوستر زیبا هم بر لوکس بودن این محیط چندبرابر می افزاید.

در زیر چند نمونه دیگر از طراحی دکوراسیون اتاق خواب مدرن مشاهده می کنید ، جهت بزرگنمایی عکس اتاق خواب ها بر روی آن کلیک کنید.

fancy bedrooms 2 اتاق خواب های لوکس  طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

fancy bedrooms 3 اتاق خواب های لوکس  طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

fancy bedrooms 4 اتاق خواب های لوکس  طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

دکوراسیون اتاق خواب لوکس و مدرن

fancy bedrooms 5 اتاق خواب های لوکس  طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

fancy bedrooms 1 اتاق خواب های لوکس  طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

نوشته های مرتبط
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*