دکوراسیون داخلی آپارتمان با تم تاریک و متریال چوبی و سنگی

 

وقتی قصد استفاده از متریال های طبیعی در دکوراسیون داخلی را دارید احتمال اینکه به سمت طراحی داخلی آپارتمان با تم تاریک بروید خیلی زیاد است. چرا که تم تاریک با ظاهر لوکس و پولیش خورده مصالح طبیعی مانند چوب طبیعی، سنگ و شیشه ای خیلی عالی هماهنگ می شود. اگر شما هم علاقمند چنین طرح هایی آن هم در آپارتمان شهری هستید، به خوب جایی وارد شده اید چرا که در این قسمت با آپارتمانی آشنا خواهید شد که دقیقا چنین شرایطی دارد.

تم تاریک آپارتمان با سنگ های برجسته طبیعی و چوب های پولیش خورده و همینطور لوازم شیشه ای و آرکیلیکی شیک ترکیب شده تا فضایی در نهایت لوکسی و کلاس خلق کند. دیوار پشت تلویزیون پوشش سنگی ناهموار دارد و پنجره اتاق نشیمن نیز طوری قرار گرفته که ویویی بی نظیر از شهر را در حالت نشسته برای اعضای خانه فراهم می کند. اتاق غذاخوری داخل میله های باریک چوبی تیره پنهان شده و با لامپ های سقفی بسیار جالبی روشن می شود. یک آپارتمان با تم تاریک هم می تواند مدرن و کمینه گرا طراحی شود، شکل های زیر بخوبی این موضوع را نشان می دهد. این آپارتمان با تم تاریک نیازمند نور طبیعی روز است که بخوبی توسط پنجره ها تامین می شود.

آپارتمان-با-تم-تاریک (16)

به اتاق اصلی خانه که نگاه می کنیم سریعا متوجه کلاس بالای دکوراسیون خانه می شویم. سقف با پنل های چوبی تیره رنگ و صد در صد طبیعی پوشیده شده در حالی که کفپوش سنگی زیر پاها با رنگ روشن در تضاد با سقف قرار دارد. دقیقا همین تضاد باعث شده فضا حالتی الکتیک و التقاطی بخود بگیرد. مبل راحتی هم خاکستری انتخاب شده درست مانند فرش جلو مبلی تا حالت سرد و خنثی دکوراسیون، تمام و کمال حفظ شود. نورپردازی سقف هم توسط لامپ های توکار و همینطور ال ایی دی های مخفی تامین می شود.

آپارتمان-با-تم-تاریک (1)

آپارتمان-با-تم-تاریک (2)

اما بدون شک نقطه کانونی و بسیار تاثیر گذار در دکوراسیون داخلی خانه دیوار پشت تلویزیون است که حالتی صخره مانند بخود گرفته است. آجرهای سنگی بزرگ با حالتی کاملا طبیعی و برآمدگی ها خود سنگ، کل دیوار را پوشانده اند، از آنجایی که رنگ سنگ ها روشن است، تلویزیون ال ایی دی مشکی رنگ به خوبی روی دیوار می نشیند. البته تاثیر این دیوار سنگی بقدری روی نشیمن خانه زیاد است که حالتی روستیک به دکوراسیون می دهد. ادامه همین دیوار به پنجره ای بزرگ و شیشه ای ختم می شود که نمایی فوق العاده زیبا از شهر همیشه در حال درخشش فرام می کند.

آپارتمان-با-تم-تاریک (3)

آپارتمان-با-تم-تاریک (4)

آپارتمان-با-تم-تاریک (5)

فضای اتاق نشیمن و آشپزخانه حالتی ال مانند با هم ایجاد می کنند که آشپزخانه در قسمت بالایی قرار گرفته است. در آشپزخانه کابینت های آرکیلیکی یکدست مشکی رنگ نصب شده اند اما چیز جالب توجه میز ناهارخوری است که به صورت پیوسته با جزیره مشترک است. لامپ های آویز بالای میز نیز سعی در نشان دادن همین نقطه از آشپزخانه دارند.

آپارتمان-با-تم-تاریک (8)

آپارتمان-با-تم-تاریک (9)

راهروی اصلی خانه هم فراموش نشده و حتی برعکس زیباترین دکور را در این آپارتمان با تم تاریک دارد. پنل های چوبی بزرگ با رنگ ها و گره های متفاوت در سقف و دیوارهای راهرو باعث شده هنگام قدم زدن درون آن احساس بسیار خاصی کنید. وقتی چراغ های راهرو خاموش باشد همه چیز تیره و مشکی دیده می شود اما به محض روشن شدن چراغ ها، دیوارهای چوبی شدیدا خودنمایی می کنند.

آپارتمان-با-تم-تاریک (10)

آپارتمان-با-تم-تاریک (11)

آپارتمان-با-تم-تاریک (12)

آپارتمان-با-تم-تاریک (7)

آپارتمان-با-تم-تاریک (6)

اتاق خواب دیزاین مخصوص به خود را دارد.  رنگ های متفاوت مانند آبی در کنار متریال های لطیف تر و نرم تر اندکی فضا را متفاوت با سایر اتاق های خانه جلوه می دهد. دیوار پشت تخت خواب بجای پنل های چوبی، با پنل های پارچه ای یا مخملی پوشیده شده و رنگ خاکستری اش تم مدرن دکوراسیون را حفظ کرده است. حمام و سرویس بهداشتی هم برخلاف اتاق های دیگر خانه، نورانی و درخشان طراحی شده، دیوارپوش و کفپوش تماما با سرامیک های خاکستری رنگ تزیین شده و با نورپردازی ال ایی دی به زیبایی روشن می شوند.

آپارتمان-با-تم-تاریک (13)

آپارتمان-با-تم-تاریک (14)

آپارتمان-با-تم-تاریک (15)

آپارتمان-با-تم-تاریک (17)

آپارتمان با تم تاریک

آپارتمان-با-تم-تاریک (18)

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
دکوراسیون داخلی آپارتمان با تم تاریک و متریال چوبی و سنگی
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*