آشنایی با مدل هایی منحصر بفرد و زیبا از رنگ اتاق نوزاد

معمولا چند ماه قبل از تولد فرزند والدین اقدام به تزیین و ترتیب دادن دکوراسیونی شیک در اتاق می کنند، رنگ اتاق نوزاد هم یکی از مهم ترین بخش های دکوراسیون نو رسیده است که اصولا براساس جنسیت فرزند مشخص می شود. جنسیت فرزند امروزه به قدری مهم شده است که تمامی چیدمان دکوراسیون اتاق خواب نوزاد براساس دختر یا پسر بودن او صورت می گیرد. والدین بسیاری پس از مشخص شدن جنسیت فرزندش اقدام به تزیین دکوراسیون اتاق خواب او می کنند اما همینکه دست به چنین کاری بزنند متوجه چالش برانگیز بودن آن می شوند. در این مطلب به معرفی بهترین نمونه های رنگ اتاق خواب نوزاد می پردازیم.

سبز ملایم یکی از آرمش دهنده ترین و دلپذیر ترین رنگ ها برای اتاق نوازد است. رنگ سبزی که در زیر مشاهده می کنید یک جایگزین بسیار مناسب برای رنگ های رایج و پراستفاده در اتاق نوزاد مانند آبی یا صورتی است. نکته مثبت این رنگ مناسب بودن آن برای پسر و دختر است در نتیجه بدون نگرانی در این زمینه می توانید این رنگ زیبا و آرامش دهنده را برای اتاق نوزاد خود انتخاب کنید. ترکیب این رنگ با مبلمان و سرویس خوابی به رنگ قهوه ای یا سفید عاجی و رنگ های تیره بسیار زیبا خواهد شد.

nursery-wall-paint-ideas (12)

nursery-wall-paint-ideas (13)

نارنجی کمرنگ، دیگر گزینه مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب نوزاد است. اگر بدنبال یک رنگ روشن و جذاب هستید نارنجی یک جایگزیمن مناسب برای رنگ های معمولی بشمار می آید. قدرت این رنگ به حدی است که می تواند براحتی به نقطه کانونی دکوراسیون خانه تبدیل شود. برای ایجاد تعادل در  دکوراسیون بهتر است از مبلمانی به رنگ خنثی و دکوری هایی با طرح ساده در اتاق خواب استفاده کنید.

nursery-wall-paint-ideas (3)

nursery-wall-paint-ideas (1)

nursery-wall-paint-ideas (2)

یکی از رنگ هایی که توسط اکثر مردم برای اتاق نوزاد نادیده گرفته می شود، زرد کمرنگ است. رنگ زرد با سادگی خود به راحتی می تواند با سایر لوازم موجود در اتاق چه در رنگ های تیره و چه در رنگ های روشن (مانند بنفش، خاکستری، مشکی، سبز و … ) ترکیب شود. همچنین رنگ زرد با انبوه الگوها و طرح ها در دکوراسیون مانند طرح های گل دار و سایر طرح های پیچیده ترکیب زیبایی بوجود می آورد.

nursery-wall-paint-ideas (8)

nursery-wall-paint-ideas (9)

nursery-wall-paint-ideas (6)

nursery-wall-paint-ideas (5)

دیگر ترکیب های مناسب برای دکوراسیون اتاق نوزاد:

nursery-wall-paint-ideas (7)

nursery-wall-paint-ideas (10)

nursery-wall-paint-ideas (11)

رنگ اتاق نوزاد

nursery-wall-paint-ideas (4)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
آشنایی با مدل هایی منحصر بفرد و زیبا از رنگ اتاق نوزاد
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*