آشنایی با دکوراسیون رستوران فوق لوکس پلازا در شهر پاریس

رستورانی که در این مطلب با آن آشنا خواهید شد چیزی فراتر از ویژگی های یک محیط لوکس را در خود دارد. به نوعی دکوراسیون رستوران فوق لوکس پلازا سرآمد تمامی رستوران های موجود در فرانسه بشمار می آید. این رستوران پس از ماه ها مرمت و نوسازی بالاخره درهایش را بروی مردم شهر پاریس باز کرد تا مکان لوکس دیگری به انبوه مکان های منحصر بفرد این شهر زیبا اضافه شود. رستوران پلازا (Plaza Athénée) متعلق به شخصی به نام آلن دوکاس (Alain Ducasse) و قدمتی 25 ساله دارد. در حقیقت او رستوران خود را به صورتی بسیار ساده تر در 25 سال پیش ایجاد کرد و هم اکنون آنرا به سطحی رسانده که رقیبی برای خود در سطح شهر پاریس نمی بینید.

شاید با نگاه به شکل های زیر پی برده باشید که در این رستوران غذاهای کاملا طبیعی و دریایی سرو می شود به همین خاطر است که دکوراسیون داخلی این رستوران طرحی مانند صدف های دریایی را در ذهن تداعی می کند. البته در طراحی داخلی این رستوران در کنار صدف ها از اشکال ماهی ها، حبوبات و سبزیجات نیز الهام گرفته شده است. غذاهایی سالم تر و طبیعی تر که دوست دار محیط زیست هستند و به طبیعت سیاره زمین نیز احترام می گذارند، با طعم منحصر بفردشان تجربه ای فراموش نشدنی در ذهن مشتریان بوجود می آورند.

قسمت غذاخوری این رستوران مانند یک جواهر می درخشد جواهری که در طراحی آن از خطوط منحنی ساده و مواد بسیار لطیف و نرم استفاده شده است. دکوراسیون رستوران توسط طراحی بنام پاتریک جوین (Patrick Jouin) طوری اجرا شده است که به محض ورود به رستوران توجه شما را به سمت گنبدهای پولیش داده شده استیل جلب خواهد کرد. این گنبدهای استیل در کف اتاق، هزاران کریستال شناور موجود بروی لوسترهای سقف را با زیبایی عجیبی منعکس می کنند. خود این گنبدها نیز مکانی برای نشستن مشتریان ویژه نیز فراهم می کند. در شکل های زیر زوایای مختلفی از این رستوران زیبا را مشاهده خواهید کرد.

ultra-luxurious-resturant-decoration-designs (1)

ultra-luxurious-resturant-decoration-designs (2)

ultra-luxurious-resturant-decoration-designs (3)

ultra-luxurious-resturant-decoration-designs (4)

ultra-luxurious-resturant-decoration-designs (5)

ultra-luxurious-resturant-decoration-designs (6)

ultra-luxurious-resturant-decoration-designs (7)

ultra-luxurious-resturant-decoration-designs (8)

ultra-luxurious-resturant-decoration-designs (9)

ultra-luxurious-resturant-decoration-designs (10)

دکوراسیون رستوران

ultra-luxurious-resturant-decoration-designs (11)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
آشنایی با دکوراسیون رستوران فوق لوکس پلازا در شهر پاریس
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*