آشنایی با دکوراسیون داخلی منزل مسکونی به شکل بشقاب پرنده

شاید شما هم در کودکی خود به این موضوع فکر کرده اید که اگر روزی یک بشقاب پرنده را از نزدیک دید، به داخل آن رفته و از درون آن دیدن کنید. در این مطلب با نمونه ای از دکوراسیون داخلی منزل مسکونی آشنا خواهیم شد که دقیقا از یک بشقاب پرنده الگو گرفته و طرح داخلی آن را به زیباترین شکل ممکن به تصویر کشیده بطوریکه که هر شخصی از بودن در آن احساس پرواز و زندگی در یک سفینه فضایی دست خواهد کرد. یکی از بهترین نمونه های تحقق آرزوی کودکی که در نظر بسیاری از افراد دست نیافتنی بنظر می رسد. این خانه دوست دار محیط زیست، در حومه شهر نیویورک آمریکا قرار گرفته و در نمای داخلی آن تماما از چوب استفاده شده تا سبکی روستیک و گرم در دکوراسیون داخلی منزل شکل بگیرد.

فضای اطراف محلی که این خانه در آن قرار گرفته است مساحتی بالغ بر 28 هکتار پوشیده از درختان جنگلی است. با توجه به محل قرار گیری این خانه بسیار زیبا، مطمئنا در همان نگاه اول به نمای خارجی و داخلی این خانه متوجه علاقه و عشق مالک آن به طبیعت خواهید شد. خانه ای که با استفاده از چوب طبیعی در ساخت خود سعی کرده با طبیعت اطراف خود همرنگ شده و جزئی از آن شود. (آشنایی با نمای خانه ویلایی منحصر بفرد در کوه های آلپ)

در نمای شگفت انگیز داخلی این خانه با سقفی به ارتفاع 3 متر در بالاترین نقطه برخورد می کنیم. مساحت فضای داخلی این بشقاب پرنده 213 متر مربع بوده و دارای 3 اتاق خواب و 2 عدد سرویس بهداشتی بهمراه حمام می باشد. استفاده از پلان باز در قسمت های مختلف خانه باعث شده فضای داخلی بسیار دلباز و روشن جلوه کند. البته پنجره هایی که به شکلی بسیار زیبا از کف تا سقف به شکل محدب همگام با انحنای سقف کشیده شده اند نیز به روشن کردن فضای خانه کمک بسیار زیادی کرده است و همزمان منظره ای بسیار زیبا از فضای جنگلی اطراف را برای ساکنین داخل خانه فراهم می کند. در شکل های زیر نماهای مختلفی از قسمت های مختلف این خانه زیبا را مشاهده خواهید کرد. (روشهای ایجاد باغچه دیواری در دکوراسیون داخلی منزل / باغچه عمودی)

interior-house-designs (6)

interior-house-designs (1)

interior-house-designs (2)

interior-house-designs (4)

interior-house-designs (3)

interior-house-designs (2)

interior-house-designs (4)

interior-house-designs (5)

interior-house-designs (6)

interior-house-designs (7)

interior-house-designs (3)

interior-house-designs (5)

دکوراسیون داخلی منزل مسکونی

interior-house-designs (7)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
آشنایی با دکوراسیون داخلی منزل مسکونی به شکل بشقاب پرنده
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*